HYPE נוסדה ע״י מוסיקאים שמוסיקה זורמת להם בעורקים מאז ומתמיד.

מטרת העל של החברה היא להגיע לשיאים מוסיקליים, ע״י יצירת HYPE בכל אירוע בו הם לוקחים חלק.

בHYPE תוכלו למצוא את מיטב הדי-ג׳ייז והאמנים, אשר מופיעים באירוע מכל סוג – חתונות, פסטיבלים והופעות בארץ ובעולם.

WE CREATE
A HYPE
EACH
ON
DANCE FLOOR

DJS

עדידור DJ
ADIDOR

עדידור החל את הקריירה המוסיקלית כבר שלו בגיל 13 ומהר מאד התגלה ככישרון גדול אשר כבש במות רבות בפסטיבלים נחשקים ובמועדונים מהיוקרתיים בארץ, מה שהפך אותו במשך השנים למוביל דעת קהל בסצינה ברחבי הארץ. בנוסף להיותו דיג׳יי, עדידור הוא גם העורך המוסיקלי של MTV ישראל. אם תשאלו את עדידור מהי שפת האם שלו, התשובה תהיה ״המוסיקה״, שאכן דרכה הוא מדבר בצורה הטובה ביותר, יוצר את הרגע באמצעות הקצב והסאונד, בכל מקום או זמן בהם הוא מופיע. עדידור ידוע ביכולתו לייצר הרמוניה מושלמת בכל תנאי, סגנון מוסיקה ואוכלוסייה איתם נפגש- סיבה מרכזית לבחירתו ע״י זוגות רבים לחתונתם.

אלי מתנה DJ
ELI MATANA

עם סיקורו לדי-ג׳יי העסוק ביותר בישראל עם למעלה מ-150 אירועים וחתונות עפ״י אתר וואלה וזכייתו לדי-ג׳יי השנה של חיי הלילה במשך שנתיים ברציפות עפ״י XL Nightlife awards, אלי מתנה הוא מהדי-ג׳ייז המובילים בתחום. בעשור האחרון מכהן אלי מתנה כרזידנט במועדונים ובפסטיבלים המובילים בארץ, ביניהם פסטיבל הFunjoya הידוע כפסטיבל הסטודנטים הגדול בישראל, המסיבה המרכזית של לילה לבן תל-אביב בה מנגן באופן קבוע מול קהל של 50,000 אנשים, מירוצי הלילה של תל-אביב, מסיבות רחוב ועוד. יחד עם זאת, אלי מתנה הוא מפיק מוסיקלי. בין הישגיו הרבים הפיק אלי מתנה את הרמיקס הרשמי של תכנית האח הגדול ישראל, הפיק שירים עבור גדולי הזמרים בישראל כמו עידן רייכל, עברי לידר, רן דנקר אנה זק ואגם בוחבוט, וחימם את גדולי הדי-ג׳ייז מהעולם, כמו Dimitri Vegas & Like Mike, Nervo, Alok, Don Diablo, Lost Frequencies ועוד.

NADAV SHPILMAN

נדב שפילמן הוא דיג׳יי ומפיק מוסיקלי מוכר ומוביל, בישראל וברחבי העולם. נדב רזידנט במועדונים הנחשבים ביותר בתל-אביב והופיע באירועים רבים כמו המסיבות המרכזיות של אוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי), האירוע המרכזי של עיריית תל-אביב בכיכר רבין, פסטיבל הלילה הלבן של תל-אביב בו ניגן מול קהל של 50,000 אנשים, מסיבות חברה של חברות ההייטק המובילות בישראל, כגון- Wix, Microsoft, Iron Source ועוד. בשנת 2015 הפיק נדב יחד עם הכנר המוכר ויטאלי את השיר ״היא רק רוצה לרקוד״ בביצועם של עומר אדם ומשה פרץ. בין הישגיו, השנה ייסד נדב קורס לימוד מקצוע ה-DJ בהנחייתו באוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי). כישרונו להבנת הקהל עבורו הוא מנגן, מכתיר אותו בכל אירוע מחדש להיות דיג׳יי אשר משאיר את כולם ברחבה עד השעות הקטנות של הלילה.

GIL LUGASY

גיל לוגסי הוא דיג׳יי בעל יכולת פנומנלית לקרוא את הקהל שברחבה. גיל החל וביסס את הקריירה המוסיקלית שלו כדיג׳יי בחיי הלילה של תל-אביב, בה ניגן במועדונים המובילים ובאירועים גדולים שונים. חימם בפסטיבלי מוסיקה אלקטרונית אמנים בינלאומיים, כמו למשל- Lost Frequencies, Vini Vici, Showtek, Nari& Milani ועוד. הוא מפיק מוסיקלי ואחראי למוסיקה ולרמיקסים רשמיים עם אמנם ישראלים מובילים כמו חנן בן ארי, אליעד נחום ועוד. סימן ההיכר המוסיקלי של גיל הוא שילוב בין מוסיקה אלקטרונית פופ אשר מחברות בין סוגי קהל רבים ושונים.

מיליה רוז
MILIA ROSE

מיליה רוז היא מהדיג׳ייות המבוקשות בעולם החתונות וידועה באנרגיות שלה ובקריאת קהל פנומנלית! מיליה מוכרת מאד בחיי הלילה בתל-אביב, מנגנת באופן קבוע בליין שבועי במועדון ה׳דרמה׳ בתל אביב ובמועדונים רבים ושונים. בנוסף לאלו, מנגנת מיליה באירועים בעלי אופי שונה כגון אירועי חברה ואירועים נוספים בארץ ובעולם. בין הישגיה הרבים, נרשמו מספר הופעות מרשימות בקריירה של מיליה כאשר ניגנה כמופע הפתיחה בהופעות של אמנים בינלאומיים כמו 50 cent, Tyga, Christina Aguilera ועוד. מה שמייחד את מיליה הוא סגנון הפריסטייל שלה אשר משלב בין מוסיקה ישנה וחדשה בכל הז׳אנרים והיכולת לקרוא את הקהל בצורה פנומנלית.

עומרי קרסו DJ
OMRI KARASSO​

עם קריירה של למעלה מ-10 שנים במועדונים ובאירועים גדולים בארץ ובעולם, עמרי קרסו הוא אחד מהדיג׳יים העסוקים בתל אביב. כתוצאה של שנים רבות של ניסיון, הקסם של עמרי בא לידי ביטוי דרך השליטה המוסיקלית הפנומנלית שלו, מה שהוביל אותו להיות מהדיג׳יים המוכרים בעולם החתונות והמועדונים. בנוסף לכך, עמרי קרסו הוא מפיק מוסיקלי מוכשר שאת הקטעים שלו מנגנים הדיג׳יים הגדולים בעולם, כמו- Dimitri vegas & like mike, Afrojack, David Guetta ועוד רבים.

חן סוקו
CHEN SOCO

חן סוקו החל את הקריירה המוסיקלית שלו כבר בגיל 16, ובמהירות הפך להיות דיג׳יי מהמבוקשים בישראל, בפסטיבלים ובמועדונים. בשנת 2012 הצטרף לקבוצת חיי הלילה מוכרת NOX וניגן במועדונים המובילים ביותר בתל-אביב- Ruby, Emesh, Light House, Veranda, Mandalimos, Atlanta ועוד. נוסף על כך, ניגן סוקו בפסטיבלים הפופולריים של הקבוצה במקומות כמו הרידינג 3, מתחם האקספו תל-אביב, האנגר 11, גורדו ועוד. הודות לכל אלו, צבר חן סוקו מוניטין חסר תקדים וההייפ סביבו הוא שהופך אותו לזיקית האולטימטיבית- דיג׳יי שמצטיין בקריאת הקהל שלו, מביא את הווייב הייחודי לו לכל אירוע ויוצר אווירה מוסיקלית בלתי נשכחת.

LIAM ELBAZ

ליאם אלבז הוא דיג׳יי מוביל בחיי הלילה בתל-אביב במועדונים שונים ומנגן באופן קבוע בליין שבועי במועדון ה׳דרמה׳ בתל אביב. בנוסף להיותו דיג׳יי, ליאם מפיק ויוצר מוסיקלי אשר עובד עם אמנים מובילים בישראל. בשל יכולתו המופלאה להבין את הקהל שלו ולנגן את כל סוגי המוסיקה, מנגן ליאם באירועים מכל סוג- חתונות, מועדונים ואירועי חברה בארץ ובעולם, ובכל פעם מחדש מפתיע במוסיקה חדשה ושילובים מוסיקליים שמייחדים אותו. בין הישגיו ניגן ליאם באירועים של מותגים מובילים, כגון- Wix, Walla, Yuli Group, Skideal ועוד.

OHAD PARAN

אוהד פארן החל את המסע המוסיקלי שלו מחדר קטן בביתו בגיל צעיר, והודות למקצועיות שלו הפך במהירות לדיג׳יי ומפיק מוסיקלי מצליח. בזכות הידע המוסיקלי הרחב שלו והבנת הקהל, אוהד מנגן במועדונים הגדולים והנחשבים בישראל, כגון- שלוותא, פורט, אומן 17, בראקה, סלינה, ג׳ימי הו, דרמה ועוד. בנוסף להופעותיו במועדונים, ניגן אוהד במסיבת סיום העונה של תוכנית ״האח הגדול״ ובאירועי חברה למותגים בינלאומיים כמו קוקה-קולה ועוד. ה׳אני מאמין׳ של אוהד הוא לסקרן את אוזן הקהל ולתת להם בדיוק את מה שהם רוצים, בדרך שהם לא ציפו לה- קו מנחה שמוביל אותו מתחילת דרכו להצטיין ולהצליח להפתיע את הקהל באותה הרמה בכל סוג אירוע, בין אם במועדון או בחתונה.

LIVE

SUPERFLY BAND

סופרפליי הוא הרכב קאברים חדשני לקבלות פנים. הופעה המשלבת את הלהיטים הכי חמים לצד הקלאסיקות האהובות מכל הזמנים בעיבודים מיוחדים.נבחרת הנגנים של superfly עם מוניטין של מאות הופעות על הבמות הגדולות בארץ ובעולם, ביניהן: american idol, xfactor, פארק הירקון, היכל מנורה ועודבין אם מדובר בחתונה או באירוע חברה, superfly מביאה אליכם לאירוע מופע ייחודי של מוזיקה סוחפת, סטיילינג נוצץ ותפאורה בהשראת המועדנים של שנות ה 80. רוצים לשמוע עוד על סופרפליי? צרו איתנו קשר.

VIDEO LINK
OFRI SAX

עפרי היא כוכבת שמצאה את הבית שלה בבמות מגיל צעיר. כפרפורמרית מבוקשת ונגנית סקסופון מחוננת, היא כבשה את המועדונים המובילים של תל-אביב ואת מסיבות החברה הנחשקות ביותר של עולם ההייטק. בשירותה הצבאי הייתה בתזמורת צה״ל וניגנה עם מיטב הזמרים בארץ. בשנים האחרונות היא כובשת את עולם החתונות בסאונד סקסופון לייב, מלא אנרגיה, שמשלב פרי-סטייל בין הסגנונות השונים, מישן ועד חדש. הסטייל הייחודי שלה וההבנה שלה ברחבת הריקודים הופכים אותה למקצוענית בתחומה!

GADASH
גדש גיטרה

גדש הוא גיטריסט פרפורמר עם יכולות נגינה מרימות ומרשימות. מוזיקאי מחונן, בוגר בית הספר למוסיקה ״רימון״ בהצטיינות. מנגן במסיבות המובילות בתל-אביב וברחבי הארץ, מנגן ״לייב און דיג׳יי״ על המוסיקה שהדיג׳יי בוחר לשים באותו הרגע. בנוסף, מנגן עם הטופ של אמני ישראל בזאפות ובהיכלים ויודע לקחת כל מסיבה ל-level חדש! כשרוצים תוספת מעניינת לאירוע- ככה נראה ונשמע סופרסטאר!

VIDEO LINK
צור
קשר
עקבו אחרינו

המשרדים שלנו

יוסף קארו 15,
תל אביב

צור
קשר